Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /data03/virt10820/domeenid/www.berolina.ee/esthund/wp-includes/class-wp-customize-editor.php on line 70

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /data03/virt10820/domeenid/www.berolina.ee/esthund/wp-includes/class-wp-customize-editor.php on line 73
Kuidas kõik algas - Kennel Esthund
Close
Võtke meiega ühendust: +1 2345 6789

Kuidas kõik algas

Minu huvi koert treenimise vastu algas juba lapsepõlves. Mäletan, kui olin umbes 5-6 aastane oli mu vanaemal rõngas sabaga musta-valgekirju karjakoer Riki.
Olin ilmselt kuskilt näinud, et õpetatud ja korralikud koerad peavad käima kõrval. Küll ma proovisin teda oma jala kõrval vedada aga tema vedas muljale. Siis ma soovisin, et ta hüppaks toolilt toolile, nagu lõvid tsirkuses. Preemiaks olid talle piparmündi hernekommid. Aga tema hüppas ikka enne maha ja siis järgmisele toolile. Tulemuseks oli see, et kui ma jälle maale vanaema juurde läksin ootas koer mind juba kõrge puupaku otsas.
Minu esimesed koerad olid puudel ja spanjel. Saksa Lambakoeri kasvatanud ja treeninud alates 2000 aastast, kui meie perre tuli Ninja. Kennel ESTHUND on aastast 2004. Mais 2017.a. sündis kennelis 3 pesakond milles 8 kutsikat.