Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /data03/virt10820/domeenid/www.berolina.ee/esthund/wp-includes/class-wp-customize-editor.php on line 70

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /data03/virt10820/domeenid/www.berolina.ee/esthund/wp-includes/class-wp-customize-editor.php on line 73
Milline koer on Saksa Lambakoer? - Kennel Esthund
Close
Võtke meiega ühendust: +1 2345 6789

Milline koer on Saksa Lambakoer?

Saksa lambakoera peetakse üheks parimaks politsei- ja teenistuskoeraks maailmas.

Saksa lambakoer on tugev, sportlik ja intelligentne tõug. Keskmise suurusega koeratõug, emaste turjakõrgus kuni 60 cm, isaste turjakõrgus kuni 65 cm. Ta on tuntud oma lojaalsuse poolest nii omanikule kui ka oma perele. Saksa lambakoer on üks populaarsemaid koeratõugude maailmas.

Kas Saksa lambakoer õige tõug sinu jaoks?


Madal hooldus: Vajab vähe karvahooldust, vaid karvavahetuse ajal pesemist ja harjamist.
Tal on hooajaline karvavahetus, mille ajal vajalik harjamine. Tänapäeval kasutatakse nende karva hoolduses ka spetsiaalset puhurit, mis eemaldab tolmu koera karvade vahelt ja nahalt.

Lihtne koolitada: Saksa lambakoer on tuntud selle poolest, et õpetamine on lihtne ja edaspidine kuuletumine on omandatud. Treenides läbi mängu omandab see tõug teadmised kõige kiiremine ja koeral on hea meel käsklusi täita. See on tema jaoks nagu mäng.

Suurepärane valvekoer: Ta hoiatab haukudes pererahvast, kui avastab ohu. See näitab tema kaitsvat käitumst. Ta ähvardab kartmatult mis tahes agressorit ja teeb seda, et valvata ja kaitsta oma perekonda. Võõraste suhtes umbusklik.


Hea kohanemisvõime:  See tõug vajab regulaarselt liikumist kui nad elavad korteris. Parim keskkond on tema jaoks suure õuealaga kodud. Ta on väga ilmastiku kindel koer, talub suhteliselt sooja kui ka külma Eestimaa talve.

Väga aktiivne: Sobiv koer liikuvale ja sportivale perekonnale. Pühendunud ja aktiivne, omanikud saavad harrastada oma sporditegevus temaga koos.
• Ei ole kõige parem koer neile, kes võtavad koera esimest korda. Sobib pigem neile, kes on varasemad kogemused koerakasvatuses.


Suurepärane laste sõber: See on sobiv koeratõug lastega peredele. Samuti on sõbralik teiste pere lemmikloomadega.